+38 050 470 03 89
·
info@plg.com.ua
·
Пн - Пт 09:00-17:00
Зателефонуйте

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ

Захист інтелектуальної власності, як показує практика, ставнеобхідною умовою процвітання бізнесу у сучасному світі. Складнощі в цій галузі права виникають, в першу чергу, через численні нюанси та підводне каміння у самому законодавстві. Тому тільки високий професіоналізм та досконале знання усіх аспектів цього питання дозволяє спеціалістам максимально ефективно захистити інтереси клієнтів.

Фахівці Prima Leader Group  працюють з різними видами інтелектуальної власності та готові забезпечити надійний супровід своїм клієнтам на будь-якому рівні.

Торгова марка

Якщо ви вирішили відкрити новий бізнес або розширити вжеіснуючий, то в обох випадках важливим кроком стане реєстрація торгової марки. Торгова марка – це позначення або їх комбінація, що вирізняє ваші товари чи послугиз-поміж інших. Наприклад, це можуть бути літери, слова, словосполучення або навіть комбінації кольорів. Реєстрація торгової марки дає власнику ексклюзивне право на використання свого торгового знаку, що зводить до мінімуму ризики шахрайства та прояви нечесної конкуренції.

 

Патент

Створення чогось якісно нового та інноваційного важко уявити без цього документа. Він не тільки засвідчує право на авторство певної особи, але й надає їй особливі права. Отже, об’єктами патентування можуть виступати:

  • Винахід — це унікальне технічне рішення, що є абсолютно новим і яке можна застосувати на практиці. Це може бути пристрій, речовина, штам мікроорганізмів, культура рослини чи тварини, або навіть застосування старого пристрою за новим призначенням. У разі визнання винаходу офіційними експертами, він може отримати правову охорону від держави й стати об’єктом промислової власності.
  • Корисна модель – це результат інтелектуальної діяльності людини в будь-якій технологічній сфері.
  • Промисловий зразок — це результат творчої діяльності людини в галузі художнього конструювання. Промисловим зразком визнається модель зовнішнього вигляду виробу, в якій повинні поєднуватися як художні, так і конструкторські елементи.

Спеціалісти Prima Leader Group  підготують для Вас усю необхідну патентну документацію з урахуванням змін до законодавства у сфері правової охорони інтелектуальної власності та нададуть професійну консультацію стосовно усіх аспектів патентування.

Максимальне занурення у процес, конфіденційність та індивідуальний підхід ⎼ це три невід’ємні правила нашої роботи, завдяки яким усі ваші проблеми будуть вирішені.

 

Авторське право

Авторське право – це право, надане законом автору твору, що дає можливість розповсюджувати цей твір, відтворювати чи доводити до відома публіки чи дозволяти іншим особам використовувати його.

Юристи Prima Leader Group займаються усіма видом реєстрації авторського права:  

  • Реєстрація авторського права на твір
  • Реєстрація авторського права на службовий твір
  • Реєстрація договору про передачу (відчуження) майнових прав на твір
  • Реєстрація договору про передачу виключного права на використання твору

Наші експерти  допоможуть скласти заявку на реєстрацію авторського права та підготують усі необхідні документи у найкоротші терміни. У разі виникнення будь-яких складних питань, наші фахівці нададуть консультацію та захистять ваші авторські права у суді.

 

Роялті

Роялті – це платежі отримувача патенту (ліцензії) продавцю за користування правами інтелектуальної власності або активами. Дуже часто роялті сплачується у вигляді відсотків від суми продажу продукту чи послуги при використанні активу інтелектуальної власності.В деяких випадках роялті позначається як платіж, за право на розробку природних ресурсів.

Створювати щось нове – справа дуже благородна! Ви ладністворюватиусе, щобажає Ваша душа, а захист прав вашої інтелектуальної власності залиште нашим висококваліфікованим юристам.

Бути професіоналом у сфері права інтелектуальної власності — теж мистецтво, і юридична компанія Prima Leader Group досконало ним володіє!

Телефонуйте і переконайтесь в перевагах роботи з нашою командою!